UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 6478082
*
nr 647 8082
Väggur
Förgylld, höjd: 70
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 5 juli 2010
kl 19:16:17
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/6 21:25:08
1
300 kr
4/7 11:48:13
2
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene klocka väggklocka väggur
-
9148 Väggpendyl
Empirestil, guldbemålad. Höjd: 52 cm
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:26
-
9177 Väggur
Gustaviansk stil, med graverad plakett, 80x40 cm
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:13
-
8020 Väggur
sent 1800-tal. Höjd: 85 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 18:07
*
Väggur
nr 647 8082
Väggur
Förgylld, höjd: 70
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 5 juli 2010 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/6 21:25:08 | 1 | 300 kr |
4/7 11:48:13 | 2 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: förgylld förgyllning guldfärgad gyllene klocka väggklocka väggur
-
9148 Väggpendyl
Empirestil, guldbemålad. Höjd: 52 cm
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:26 -
9177 Väggur
Gustaviansk stil, med graverad plakett, 80x40 cm
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 20:13 -
8020 Väggur
sent 1800-tal. Höjd: 85 ca
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
27 maj kl 18:07